Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA

Sport

  • 8 lutego 2012
  • wyświetleń: 2113

Nowy sponsor Podbeskidzia

Zakłady Tłuszczowe „Bielmar” podpisały umowę sponsorską z zespołem piłkarskim T.S. Podbeskidzie. Drużyna z Bielska - Białej w tym roku dokonała historycznego awansu do T-mobile Ekstraklasy, gdzie radzi sobie całkiem nieźle plasując się na godnym, 8 miejscu w klasyfikacji.

Podbeskidzie
fot. Z. T. „Bielmar”Sp. z o.o.


T.S. Podbeskidzie w obecnej formie, istnieje od 11 lipca 1997 roku. Klub powstał w wyniku fuzji dwóch sekcji piłkarskich: Włókniarz Bielsko - Biała i DKS Inter Komorowice. Drużyna kontynuuje tradycję utworzonego w 1907 roku zespołu piłkarskiego Bielitzer Fussball Klub.

Na przestrzeni lat losy drużyny układały się różnie, ale piłka zawsze była w grze. W poprzednim roku T.S. Podbeskidzie po raz pierwszy w historii awansowało do Ekstraklasy, gdzie mimo trudnego początku radzi sobie coraz lepiej. Po 17 kolejkach zajmuje wysokie 8 miejsce, a w rundzie jesiennej pokonało m.in. drużynę obecnych Mistrzów Polski - Wisłę Kraków. Wiosna zapowiada się równie ciekawie, bo do Bielska przyjadą takie znane marki jak Śląsk Wrocław, Legia Warszawa czy Lech Poznań. - To nasz debiut, jeśli chodzi o sponsoring drużyny T.S Podbeskidzie. Z kolei sami piłkarze w tym roku zadebiutowali w Ekstraklasie. Traktujemy to jako znak i mamy nadzieję, że to połączenie okaże się korzystne dla obu stron. Zależy nam na wpieraniu sportu w naszym regionie i dlatego zdecydowaliśmy na współpracę z tym zespołem. Podczas rozgrywek nasze logo będzie widniało na banerach wokół boiska i wokół stadionu - mówi Aleksander Szałajko z Z.T. „Bielmar”.

Zakłady Tłuszczowe „Bielmar” to prężnie działające od 1945 roku przedsiębiorstwo na Podbeskidziu. Zajmuje się produkcją wysokiej jakości olejów, tłuszczów roślinnych i margaryn. Jego najbardziej znane marki to oryginalna margaryna Palma z Murzynkiem, Margaryna Śniadaniowa i Olej Beskidzki.

adv / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.