Reklama

Sport

  • 9 stycznia 2012
  • wyświetleń: 3975

Podbeskidzie: ceny biletów

Podbeskidzie Bielsko-Biała podało cennik biletów na mecze zbliżającej się rundy wiosennej. Wzorem poprzedniej rundy wprowadzony został podział na mecze I i II kategorii. Ceny biletów na wiosenne spotkania na Stadionie Miejskim nie różnią się znacząco, wyjątkiem są droższe wejściówki zakupione w dniu meczu - czytamy na oficjalnej stronie klubu ts.podbeskidzie.pl.

Podbeskidzie Bielsko-Biała


W nadchodzącej rundzie piłkarze Podbeskidzia zmierzą się przede wszystkim z drużynami ścisłej czołówki T-Mobile Ekstraklasy - Legią Warszawa, Śląskiem Wrocław i Wisłą Kraków. Wspomniane mecze uznano za te wyższej kategorii. Po niższej cenie będzie można nabyć wejściówki na konfrontacje II kategorii - z Polonią Warszawa, Zagłębiem Lubin i ŁKS-em Łódź.

Nowością wprowadzoną przez klub są tańsze bilety w przedsprzedaży, nawet o 20 złotych, w porównaniu do dni meczowych. Ponadto bezpłatny bilet przysługuje dla dzieci do lat 6.

Szczegółowy cennik przedstawiamy w tabeli po prawej stronie.

new / bielsko.info

źródło: Podbeskidzie Bielsko-Biała

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj