bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Sport

  • 6 marca 2017
  • wyświetleń: 6974

Policjanci z Bielska-Białej na czele narciarskich zmagań

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Narty" podaj

Kom. Marzena Brandys-Skrobot, policjantka pełniąca służbę w Wydziale Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej oraz sierż. Konrad Ludwikowski z bielskiej drogówki odnieśli zwycięstwo w Wojewódzkich Zawodach w Narciarstwie Alpejskim "O Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach".

Zawody o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach · fot. KPP Żywiec


Na stoku stacji narciarskiej "Zwardoń SKI" odbyły się Wojewódzkie Zawody w Narciarstwie Alpejskim - Slalom Gigant, rozegrane o puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach. Organizatorami zawodów byli: Wydział Doboru i Szkolenia KWP w Katowicach, Komenda Powiatowa Policji w Żywcu, Zarząd Wojewódzki i Terenowy NSZZ Policjantów oraz Międzynarodowe Stowarzyszenie Policji IPA Region Żywiec. Gospodarzem sportowych rozgrywek był Komendant Powiatowy Policji w Żywcu podinsp. Michał Łukasik.

W zawodach łącznie wzięło udział ponad 140 zawodników reprezentujących Szkołę Policji w Katowicach, jednostki organizacyjne policji województwa śląskiego, komórki organizacyjne komendy wojewódzkiej oraz inne służby mundurowe. Zawody rozegrano w kilku kategoriach: kobiety - open, mężczyźni do lat 40, mężczyźni powyżej lat 40, emeryci, snowboard oraz rywalizacji drużynowej.

Wśród kobiet, podobnie jak w ubiegłym roku, najlepsza okazała się zawodniczka z Bielska-Białej kom. Marzena Brandys-Skrobot, na co dzień pełniąca służbę w wydziale kryminalnym. Pierwsze miejsce wśród snowboardzistów wywalczył sierż. Konrad Ludwikowski. W kategorii mężczyźni poniżej lat 40, II miejsce zajął st.sierż. Radosław Dendys z Komisariatu Policji w Kobiernicach. W kategorii drużynowej policjanci z bielskiego garnizonu wywalczyli II miejsce, ustępując nieznacznie kolegom z żywieckiej komendy.

Zawody zorganizowane zostały z myślą o podnoszeniu sprawności fizycznej oraz propagowaniu wśród mundurowych sportów zimowych. Ponadto impreza była doskonałą okazją do wymiany doświadczeń zawodowych. Najlepszym zawodnikom puchary wręczył Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach insp. Piotr Kucia.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Narty

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Narty" podaj