bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Sport

  • 2 listopada 2016
  • wyświetleń: 910

Siatkarki na inauguracji projektu "Bezpiecznie z Profi Credit"

Blisko 100 pierwszoklasistów Gimnazjum im. Jana Pawła II w Kozach wzięło udział w inauguracyjnej odsłonie projektu "Bezpiecznie z Profi Credit".

bezpiecznie z profi credit
Siatkarki na inauguracji projektu "Bezpiecznie z Profi Credit" · fot. siatkowka.bks.bielsko.pl


Z dziećmi spotkały się siatkarki BKS Profi Credit - Aleksandra Trojan i Magdalena Gryka, w półtoragodzinnym spotkaniu uczestniczyli także podkomisarz Radosław Kolasa z Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach oraz Alfred Brudny z Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej. Nim jednak głos zabrali prelegenci, siatkarki znalazły się w „ogniu” pytań. - Gdyby nie siatkówka, pewnie zostałabym nauczycielką - uśmiechała się środkowa bielskiej drużyny odpowiadając na jedno z nich. Swoją wiedzą dotyczącą siatkówki i bialskiego klubu dzielili się uczniowie, a każda aktywna w tej części osoba otrzymywała z rąk zawodniczek książkę dotyczącą historii BKS-u.

Z uwagą uczniowie wspólnie z nauczycielami przysłuchiwali się kilkunastominutowym wystąpieniom dotyczącym przestrzegania zasad bezpiecznego poruszania się w obrębie drogi i tych odnoszących się do imprez masowych - meczów siatkarskich, piłkarskich czy koncertów. Spotkanie zwieńczyło przekazanie najmłodszym specjalnie przygotowanych ulotek (bezpieczeństwo ruchu drogowego) oraz opasek odblaskowych przygotowanych przez sponsora akcji - PROFI CREDIT Polska S.A. Opaski trafią również do wszystkich pozostałych uczniów koziańskiej placówki, których przedstawiciele placówki otrzymali łącznie 400. - Fajne, ciekawe spotkanie - skwitowała lakonicznie jedna z uczennic. A niebawem okazja do kolejnego spotkania dzieci z siatkarkami - uczestnicy spotkania otrzymali bowiem 100 darmowych zaproszeń na najbliższy mecz bielszczanek z Tauronem MKS Dąbrowa Górnicza.

Akcja "Bezpiecznie z Profi Credit" trwać będzie do marca przyszłego roku, w tym czasie siatkarki wspólnie z prelegentami odwiedzą jeszcze 11 szkół, zlokalizowanych w Bielsku-Białej oraz na terenach powiatów: bielskiego, cieszyńskiego i żywieckiego.

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.