Reklama

Sport

  • 5 września 2016
  • wyświetleń: 8063

Piszczek wspólnie z kadrą kibicował LKS-owi Goczałkowice-Zdrój

Łukasz Piszczek niejeden raz publicznie przypominał, że pochodzi z Goczałkowic-Zdroju. Tym razem kamera nie tylko uchwyciła, gdy o tym mówił, ale także przyłapała reprezentanta Polski, oglądającego na żywo mecz swojego macierzystego zespołu LKS Goczałkowice-Zdrój. I wszystko to na treningu kadry Polski.

W niedzielę Polacy zagrali pierwszy mecz eliminacji do Mistrzostw Świata w Rosji. Zremisowali z Kazachstanem 2:2. Dzień wcześniej swój mecz rozgrywała ekipa LKS Goczałkowice. I to nie byle jaki mecz, bo derbowy z LKS Łąka. Całe spotkanie poprzez internet śledził Łukasz Piszczek.

Łukasza oglądającego mecz przyłapał nagrywający materiały "Łączy nas piłka". Najpierw towarzyszył mu oglądaniu Jakub Błaszczykowski, potem Kamil Glik i Michał Pazdan, a na koniec również Łukasz Fabiański. Wspólne kibicowanie pomogło goczałkowiczanom, którzy pokonali ekipę z Łąki 2:1.

Polecamy obejrzeć wideo "Łączy nas piłka" (od 3.30 do końca):

aka / bielsko.info

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.