Reklama

Sport

  • 18 listopada 2011
  • wyświetleń: 2926

Młodzieżowy Festiwal Brydżowy

Od 11 do 13 listopada roku w Szczyrku odbył się X Jubileuszowy Młodzieżowy Festiwal Brydżowy o puchar Podbeskidzia organizowany przez UKS Karpaty. Jak co roku patronat nad imprezą objął Prezydent Miasta Bielska-Białej Jacek Krywult.

Do rywalizacji przystąpiło ponad 80 par, m.in. z Warszawy, Łodzi i Krakowa. Nie zabrakło również gości z Republiki Czeskiej. Impreza została zdominowana przez reprezentantów stolicy, którzy wygrali w klasyfikacji województw, klubów, ale także zajęli czołowe miejsca w kategorii indywidualnej.

Młodzieżowy Festiwal Brydżowy · fot. UM Bielsko-Biała


I miejsce w konkursie indywidualnym zajęła para Bartłomiej Igła - Piotr Jassem. Natomiast w podsumowaniu dziesięciolecia wygrał Michał Kania z Warszawy, który był na wszystkich edycjach festiwalu. W ramach festiwalu zorganizowano wiele imprez towarzyszących. X Jubileuszowy Młodzieżowy Festiwal Brydżowy został zorganizowany dzięki pomocy Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej.

new / bielsko.info

źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.