bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Sport

  • 4 listopada 2011
  • wyświetleń: 3871

Mistrzyni kick-boxingu w mundurze

St.sierż. Marta Waliczek, na co dzień pełniąca służbę w Policyjnej Izbie Dziecka, zdobyła tytuł mistrzyni świata w kick-boxingu w formule kick-light. Mistrzostwa odbyły się w miejscowości Skopje w Macedonii.

Reklama

Na Mistrzostwa Świata w Macedonii zgłosiło się 800 zawodników z ponad 60 krajów. W finałowym pojedynku ze Słowaczką policjantka z Bielska-Białej okazała się niepokonana. Po trzech rundach sędziowie zgodnie orzekli wygraną wynikiem 3:0.

Marta Waliczek - mistrzyni świata w kick-boxingu · fot. Policja


Swoją sportową karierę Marta rozpoczęła w wieku 12 lat, trenując karate. Od pięciu lat z powodzeniem uprawia kikc-boxing w bielskim klubie „Beskid-Dragon”, osiągając liczne sukcesy w Pucharach Świata i Mistrzostwach Polski. W policyjne szeregi wstąpiła w roku 2006. Obecnie jest wychowawcą w Policyjnej Izbie Dziecka w Bielsku-Białej. Mistrzyni serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

new / bielsko.info

źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.