bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Sport

  • 11 kwietnia 2016
  • wyświetleń: 1226

Atemi wróciło z medalami - zdjęcia

13 państw około 800 zawodniczek i zawodników z 79 klubów wzięło udział w XII Pucharze Świata w karate WKF - Harasuto Cup. Zawody odbyły się w dniach 9-10 kwietnia w Łodzi. Organizatorem był łódzki klub karate Harasuto.

Atemi wróciło z medalami - 09-10.04.2016 · fot. Atemi Bielsko-Biała


Z łódzkich zawodów z bardzo dobrym wynikiem wrócili zawodnicy bielskiego Atemi, którzy w konkurencjach indywidualnych i drużynowych wywalczyli 6 medali - 1 złoty, 3 srebrne i 2 brązowe. Medal z najcenniejszego kruszcu wywalczył: Dawid Gaweł w konkurencji kata indywidualne młodzieżowców 18-20 lat.

Srebrne medale wywalczyli: Krzysztof Karwowski w konkurencji kata indywidualne chłopców 10 lat, Maciej Gawor w konkurencji kata indywidualne młodzików 12-13 lat oraz Eliza Gaweł w konkurencji kata indywidualne juniorek 16 -17 lat.

Brązowy medal zdobyła Eliza Gaweł w konkurencji kata indywidualne młodzieżowców 18-20 lat oraz drużyna młodzików w składzie: Krzysztof Karwowski, Daniel Fulara i Michał Polak.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.