bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 24 października 2015
  • wyświetleń: 2976

„Kobiece Soboty” w CH Sarni Stok

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sarni Stok" podaj

Za nami:

W najbliższą sobotę, 24 października w godzinach od 13.00 do 19.00 Sarni Stok zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu „Kobiece Soboty”.

Tym razem tematem spotkania będzie "Kobiecy biznes”. W trakcie akcji zaprezentowane zostaną najnowsze kolekcje dotyczące dress codu biznesowego dostępne w sklepach CH Sarni Stok, a dodatkowo wybrane sklepy Centrum przygotują specjalne oferty promocyjne. Na uczestniczki czekać będą stanowiska rozwoju osobistego, doradztwa personalnego i porad dress codu biznesowego. Głównym prelegentem eventu będzie gość specjalny - doradca personalny i trener biznesu. Nie zabraknie również bezpłatnych usług kosmetycznych i makijażowych. W trakcie akcji przeprowadzone zostaną konkursy z ciekawymi nagrodami a wśród nich weekendowy pobyt w górach!

Z atrakcji będzie można skorzystać w strefie wejścia głównego Centrum Handlowego Sarni Stok od 13.00 - 19.00. Celem zapewnienia komfortu uczestniczkom, które są mamami, organizator zapewnił kącik malucha, w którym opieką nad dziećmi zajmie się specjalnie zatrudniona w tym celu animatorka.

„Kobiece Soboty” w CH Sarni Stok


Idea ”Kobiecych Sobót” skierowana jest do Kobiet, które chcą spędzić interesujący dzień w nietypowy sposób, skorzystać z usług profesjonalistów oraz poznać inne ciekawe kobiety. Są to bowiem spotkania realizowane przez kobiety, z myślą o kobietach! A każde spotkanie realizowane jest pod innym hasłem, m.in. moda, macierzyństwo, kobiecy biznes, kulinaria.

Przypominamy również o trwającym w czasie całego cyklu konkursie. Warto uczestniczyć w spotkaniach i zbierać naklejki potwierdzające udział w akcji. W finale będzie można wygrać nagrodę główną - zakupy ze stylistką o wartości 3.000 zł. Wystarczą zaledwie 3 naklejki potwierdzające uczestnictwo. Finał akcji 9 stycznia 2016 r.

Terminy i tematyka kolejnych „Kobiecych Sobót”:
  • 28.11. Przystanek: Kulinarne Wariacje”,
  • 09.01. Przystanek: Karnawałowe Wariacje”.

BM / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Sarni Stok

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sarni Stok" podaj