bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 14 października 2015
  • 21 października 2015
  • wyświetleń: 951

"Zbieraj SKrzata" w Starej Kablowni

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Stara Kablownia" podaj

Po świetnej zabawie w ostatni Weekend Skrzata, Stara Kablownia nagradza uczestników spotkania. Specjalnie przygotowane karty lojalnościowe upoważniają do odebrania wyjątkowych nagród.

Stara Kablownia


W ostatni weekend, 10 i 11 października, odbyła się kolejna zabawa z okazji Weekendu Skrzata. Świetna zabawa, masa konkursów i wiele atrakcji czekało na najmłodszych gości CH Stara Kablownia. To był wyjątkowo radosny czas!

By dobrym wspomnieniom nie było końca, Stara Kablownia nagradza wszystkich uczestników weekendowych zabaw. Każde dziecko może odebrać specjalne karty lojalnościowe, które upoważniają do odebrania ciekawych nagród. Żeby wziąć udział w zabawie wystarczy przyjść na Weekend SKrzata, odebrać kartę i zbierać naklejki. Im więcej zapełnionych pól, tym fajniejsze nagrody. Naklejki rozdawane będą przez animatorów weekendowych zabaw podczas każdego Weekendu SKrzata.

- Weekendy SKrzata cieszą się dużym zainteresowaniem. Chcieliśmy podziękować naszym gościom, stąd pomysł na karty - mówi Agnieszka Kubak, kierownik ds. marketingu CH Stara Kablownia - Żeby było milej postanowiliśmy, że pierwszą nagrodę można otrzymać już po 2 spotkaniach. Każdą kolejną małą nagrodę można dostać zdobywając kolejny cały kolor, czyli 3 naklejki. - dodaje.

Stara Kablownia serdecznie zaprasza do uczestniczenia w Weekendzie Skrzata, zbierania naklejek i wspólnej zabawy. Jeden Weekend SKrzata to jedna naklejka, każdy kolor to mała nagroda, cała karta to duża nagroda. To dobra okazja, żeby spędzić rodzinnie czas, dobrze się bawić i odbierać nagrody!

Regulamin akcji dostępny jest na www.starakablownia.pl i na FanPage’u CH Stara Kablownia facebook.com/CHStaraKablownia.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Stara Kablownia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Stara Kablownia" podaj