bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 2 października 2015
  • 11 października 2015
  • wyświetleń: 1538

Radosny Weekend SKrzata w SK

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Stara Kablownia" podaj

Za nami:

Wyprawa w kosmos, nauka tańca hula i poszukiwanie zaginionego lądu. Stara Kablownia i sala zabaw Radocha zapewnią dużą dawkę dobrej zabawy podczas kolejnego Weekendu SKrzata.

Reklama

W drugi weekend października, 10-11, CH Stara Kablownia zaprasza na kolejne spotkanie w ramach Weekendu SKrzata. Tym razem zabawę poprowadzą radośni animatorzy z Sali Zabaw "Radocha" z Pszczyny. Najmłodsi goście wyruszą w wiele wypraw, wybiorą się w poszukiwania skarbu i będą polować na bizona.

- Dla moich synów Weekend SKrzata to przede wszystkim niesamowite wrażenia i świetna zabawa - mówi pani Joanna, mama 6-letnich bliźniaków, Jasia i Antka. - Nigdy nie przypuszczałam, że zabawa w Centrum Handlowym będzie dla nich taką frajdą. Za każdym razem przez cały tydzień słuchamy opowieści: co nowego się nauczyli. Oczywiście nie brakuje pokazów, szczególnie podczas spotkań rodzinnych, co jest zabawą nie tylko dla nich, ale również dla nas.

Podczas spotkania na dzieci czekać będzie wiele niespodzianek i konkursów z nagrodami. Odbędą się pokazy modelowania balonów, malowanie buziek i odwiedziny tygryska Radoszka. Nie zabraknie warsztatów dla małych kombinatorów, czyli sztuka użytkowa dla najmłodszych.

To będzie bardzo radosny Weekend SKrzata. Najlepsza zabawa czeka w Starej Kablowni w dniach 10 i 11 października w godzinach 15.00-19.00.

Stara Kablownia

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Stara Kablownia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Stara Kablownia" podaj