bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 28 sierpnia 2015
  • 2 września 2015
  • wyświetleń: 2162

Komiksy i rysunki w Galerii BWA

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "BWA" podaj

Za nami:

Galeria Bielska BWA zaprasza w środę, 2 września o godzinie 16.00 na spotkanie z artystą i otwarcie wystawy Krzysztof Gawronkiewicz - „Krzesło w piekle” Komiksy i rysunki.

Komiksy i rysunki w Galerii BWA
Krzysztof Gawronkiewicz - „Krzesło w piekle” Komiksy i rysunki


Krzysztof Gawronkiewicz jest rysownikiem komiksów oraz ilustratorem. To mistrz w opowiadaniu obrazem. W pracy nad komiksem stosuje techniki z zakresu rysunku, malarstwa oraz grafiki. Posługuje się kilkoma stylami,
które dostosowuje do opowiadanej historii. Na wystawie „Krzesło w piekle” zebrano cały dorobek artystyczny Gawronkiewicza, najważniejsze komiksy, ilustracje oraz rysunki koncepcyjne.

Podczas wernisażu odbędzie się promocja albumu towarzyszącego wystawie pt. „Krzesło w piekle”, którego wydawcą jest Kultura Gniewu, a współwydawcami galerie biorące udział w projekcie. Wernisaż wystawy poprzedzą warsztaty z komiksu prowadzone przez Krzysztofa Gawronkiewicza i Piotra Machłajewskiego (środa, godz. 12.00).

Wystawa potrwa do 11 października.

BM / bielsko.info, źródło: Galeria Bielska BWA

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

BWA

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "BWA" podaj