Reklama

Rozrywka

  • 2 czerwca 2015
  • 14 czerwca 2015
  • wyświetleń: 1821

Kolorowy Weekend SKrzata

Za nami:

Zakręcona zabawa, szalona jazda na karuzelach i wesołe podskoki na trampolinach. Atrakcje Śląskiego Wesołego Miasteczka będą do wygrania podczas najbliższego Weekendu SKrzata w CH Stara Kablownia. Do zgarnięcia całodniowe karnety!

W dniach 13-14 czerwca wesoła Lizzy i Niedźwiedź Bartek - przyjaciele Śląskiego Wesołego Miasteczka w Chorzowie - zapraszają dzieci do wesołej zabawy w CH Stara Kablownia. Kolejne spotkanie z cyklu Weekend SKrzata wypełni się szaloną zabawą, malowaniem buziek oraz grami dla młodych poszukiwaczy przygód. Dodatkową atrakcją będą warsztaty z robienia ogromnych baniek mydlanych przed centrum handlowym.

- Razem z moją wnuczką Marysią przychodzimy na każdy Weekend SKrzata do Starej Kablowni - mówi pani Irena, babcia 6-letniej Marysi. - Mała zawsze znajdzie dla siebie świetną zabawę i trudno ją namówić do powrotu do domu - dodaje. Najmłodsi goście Starej Kablowni podczas Kolorowego Weekendu SKrzata będę mogli wygrać całodniowe karnety do Śląskiego Wesołego Miasteczka. Dzień Dziecka może trwać cały czerwiec!

Śląskie Wesołe Miasteczko to najstarszy polski lunapark, w którym zabawa trwa od ponad 54 lat. Znajduje się na terenie Parku Śląskiego, na granicy Chorzowa i Katowic. Na gości w różnym wieku czeka ponad 40 dużych atrakcji, w tym pierwszy w kraju rollercoaster z podwójną pętlą!

Warto pojawić się w sobotę i niedzielę (13-14 czerwca) w CH Stara Kablownia. Kolorowy Weekend SKrzata odbędzie się w godz. 15.00-19.00.

Stara Kablownia
Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Stara Kablownia" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Stara Kablownia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Stara Kablownia" podaj