Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA

Rozrywka

  • 21 kwietnia 2015
  • 25 kwietnia 2015
  • wyświetleń: 1500

„Kobiece Soboty” w CH Sarni Stok

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sarni Stok" podaj

Za nami:

W najbliższą sobotę, 25 kwietnia klientki Centrum Handlowego Sarni Stok będą miały niepowtarzalną okazję wzięcia udziału w pierwszym spotkaniu z cyklu „Kobiece Soboty”, które realizowane będzie pod hasłem „Przystanek: Piękno i Uroda”.

„Kobiece Soboty” w CH Sarni Stok


Idea ”Kobiecych Sobót” skierowana jest do kobiet, które chcą spędzić interesujący dzień w nietypowy sposób, skorzystać z usług profesjonalistów oraz poznać inne ciekawe kobiety. Są to bowiem spotkania przygotowane przez kobiety, z myślą o kobietach! A każde spotkanie realizowane jest pod innym hasłem, m.in. moda, macierzyństwo, kobiety biznesu, kulinaria.

W sobotę, 25 kwietnia od 13.00 do 19.00 podczas akcji „Przystanek: Piękno i Uroda” uczestniczki będą mogły skorzystać z porad stylistki, usług wizażystki, fryzjera, braffiterki i wielu innych, bezpłatnych atrakcji zapewnianych przez zaproszonych partnerów. W sklepach Centrum na klientki czekają specjalne oferty promocyjne. Z atrakcji będzie można będzie skorzystać w strefie wejścia głównego Centrum Handlowego Sarni Stok.

Celem zapewnienia komfortu uczestniczkom, które są mamami, organizator zapewnił kącik malucha, działający w strefie imprezy. Opieką nad pozostawionymi tutaj dziećmi zajmie się, specjalnie zatrudniona w tym celu, animatorka.

Terminy i tematyka „Kobiecych Sobót”:
  • 23.05. „Przystanek: Sportowa mama”,
  • 27.06. „Przystanek: Aktywne podróże”,
  • 26.09. „Przystanek: Jesienna Moda”,
  • 24.10. „Przystanek: Kobiecy Biznes”,
  • 28.11. „Przystanek: Kulinarne Wariacje”,
  • 09.01. „Przystanek: Karnawałowe Wariacje”.


Uwaga konkurs! Warto uczestniczyć w każdym spotkaniu i zbierać pieczątki potwierdzające udział w akcji. W finale akcji w dniu 9 stycznia 2016 roku będzie można wygrać zakupy ze stylistką o wartości 3000 zł!


Szczegóły akcji na stronie www.sarnistok.pl oraz na www.facebook.com/sarnistok

BM / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Galeria Sarni Stok

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sarni Stok" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.