bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Rozrywka

  • 27 marca 2015
  • 29 marca 2015
  • wyświetleń: 3851

Cyrk Arena na bielskim lotnisku

Za nami:

W niedzielę 29 marca o godzinie 16.00 na terenie bielskiego lotniska w Aleksandrowicach odbędzie się widowisko Cyrku Arena. Dla naszych czytelników mamy do rozdania dwie podwójne wejściówki na spektakl.

cyrk arena
fot. Cyrk Arena


Cyrk Arena po raz kolejny rozpoczął sezon, aby zabawiać swoim nowym spektaklem całe rodziny. Planuje odwiedzić ponad 200 miejscowości, by jak największa ilość osób mogła zobaczyć nowy specjalnie przygotowany spektakl. W nowym programie zobaczymy pokazy rzadko spotykane na polskich arenach, wystąpią artyści z: Czech, Ukrainy, Rosji i Polski. Pod wielkim namiotem zobaczymy pokazy z dziedziny akrobatyki napowietrznej, gimnastyków drążkach, akrobatów na batucie, żonglerów, clownów, ekwilibrystów, a także trenerów zwierząt. Wystąpią: Lwy, konie, kuce, wielbłądy, lamy, alpaki, osiołki, pieski.W dwudziestominutowej przerwie spektaklu dostępny: bufet z napojami i słodkościami, wata cukrowa, popcorn, cyrkowe pamiątki, a także przejażdżki na kucykach i wielbłądach. Szczegóły i kontakt dostępne www.cyrk-arena.com www.facebook.pl/arenacyrk.

Dla naszych czytelników mamy do rozdania dwie podwójne wejściówki (osoba dorosła + dziecko do 10 lat) na niedzielny spektakl. Wystarczy w mailu napisać do nas swoje dane oraz uzasadnienie dlaczego bilety mają trafić właśnie do Państwa. Wyniki konkursu opublikujemy dziś ok. godziny 21.00. Czekamy na wiadomości pod adresem redakcja@bielsko.info.

Rozwiązanie konkursu: bilety otrzymują Beata Kurys oraz Janusz Czylok. Serdecznie gratulujemy!

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.