bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Rozrywka

  • 24 lutego 2015
  • 8 marca 2015
  • wyświetleń: 1300

Nie-zwykły prezent na Dzień Kobiet!

Za nami:

Co zrobić, aby nadchodzący Dzień Kobiet był inny od tych, które za nami? Co zrobić, aby ONA była szczęśliwa, a uśmiech na JEJ twarzy trwał dłużej niż wieczór? Najlepszym rozwiązaniem jest NIE-ZWYKŁY PREZENT!

Nie-zwykły prezent na Dzień Kobiet!


Przyjdź do Teatru Komedii wraz ze swoją Panią, zafunduj ekstra napój, z którym zasiądzie na widowni i pozwól jej robić co tylko zechce...z aktorami Teatru Nowego z Łodzi grającymi dla Niej Impro Atak!

Impro Atak! to znakomita zabawa polegająca na wykonywaniu przez aktorów zadań i marzeń oglądających spektakl widzów. Niech więc Twoja Pani będzie miała szansę odkrycia swoich ukrytych marzeń i decyduje o tym, co ma być przedstawione na scenie.

Ona tego pragnie! Ona powie o sobie coś, czego nie byłeś świadomy! Ona Ci po spektaklu za NIE-ZWYKŁY PREZENT serdecznie podziękuje i ... długo będzie wspominać ten wieczór!

Jeśli chcesz wiedzieć, czy NIE-ZWYKŁY PREZENT to dobry pomysł, to zapytaj tych, którzy widzieli już Impro Atak! na naszej scenie i którzy mieli bóle brzucha jeszcze dwa dni po spektaklu! Oczywiście, ze śmiechu!

Śpiesz się z decyzją - Dzień Kobiet nadchodzi!

BM / bielsko.info, źródło: Teatr Komedii Kuby Abrahamowicza

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.