bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Rozrywka

  • 27 lutego 2015
  • 27 marca 2015
  • wyświetleń: 1524

Spotkanie z laureatami Ikara 2014

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "BWA" podaj

Za nami:

Spotkanie z laureatami Ikara 2014 - nagrody prezydenta Bielska-Białej przyznawanej rokrocznie w dziedzinie kultury i sztuki odbędzie się już 27 marca w Galerii Bielskiej BWA.

Spotkanie z Magdaleną Legendź i Krzysztofem Maciejowskim, laureatami nagrody „Ikar 2014" połączone z promocją książki Magdaleny Legendź „Z notatek po ciemku. Teatry w Bielsku-Białej po 1989 roku" odbędzie się w piątek, 27 marca o godzinie 18.00. Spotkanie poprowadzi Janusz Legoń, publicysta, krytyk teatralny, wieloletni kierownik literacki Teatru Polskiego w Bielsku-Białej.

Magdalena Legendź i Krzysztof Maciejowski
Magdalena Legendź i Krzysztof Maciejowski.


Za szczególne osiągnięcie artystyczne ubiegłego roku statuetkę Ikara otrzymała Magdalena Legendź - teatrolog, dziennikarka, redaktor książek, krytyk teatralny, autorka książki „Z notatek po ciemku. Teatry w Bielsku-Białej po 1989 roku", w której zawarła 150 tekstów krytycznych recenzujących spektakle bielskich scen, wywiady z ludźmi teatru oraz artykuły publicystyczne dotyczące życia teatralnego w Bielsku-Białej.

Za wybitną dotychczasową działalność IKARA 2014 otrzymał Krzysztof Maciejowski - muzyk, kompozytor i aranżer, absolwent Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach.

BM / bielsko.info, źródło: Galeria Bielska BWA

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

BWA

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "BWA" podaj