bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Rozrywka

  • 13 lutego 2015
  • 15 lutego 2015
  • wyświetleń: 1439

Niedzielne bajeczki w Sarnim Stoku

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sarni Stok" podaj

Za nami:

Niedzielne spotkania teatralne powracają. Centrum Handlowe Sarni Stok zaprasza na najbliższy spektakl teatralny pt. „Karnawałowa zabawa w Rio".

Wydarzenie odbędzie się w niedzielę, 15 lutego o godzinie 16:00 na pasażu przy fontannie. Dzieci, które zostaną po spektaklu, wezmą udział w ciekawych animacjach i będą miały możliwość wygrania atrakcyjnych nagród. Każde zajęcia poświęcone będą innej tematyce. Uczestnicy warsztatów będą mieli możliwość zrobienia zdjęć z aktorami.

W dniu 1 marca organizatorzy zapraszają na spektakl pt. „Tomcio Paluch”.

bajeczki


Niedzielne bajeczki to cykl bezpłatnych przedstawień teatralnych i powiązanych tematycznie animacji ruchowo - warsztatowych dla dzieci. Podczas 11 spotkań zaplanowanych na pierwsze półrocze, dzieci będą mogły zapoznać się z wartościowymi bajkami o ludziach, sytuacjach codziennych i najważniejszych kwestiach takich jak przyjaźń, rodzina, czy dbanie o dobro innych. Wśród spektakli znajdą się autorskie przedstawienia oraz doskonale znane, klasyczne bajki, takie jak „Trzy Świnki” czy „Tomcio Paluch”. Odtwórcami ról są m.in. prawdziwi aktorzy.

„Niedzielne bajeczki” to dwie godziny doskonałej zabawy, podczas których dzieci uczyć się będą o takich wartościach jak przyjaźń, pomaganie innym, zaufanie czy bezpieczeństwo. To także czas, który rodzice mogą spędzić tylko z dzieckiem. Czas dla rodziny na wzmacnianie więzi z dzieckiem, na wspólne przeżywanie emocji i zdobywanie nowych doświadczeń.

W I półroczu 2015 roku odbędzie się jedenaście spektakli. Dla wiernych i aktywnych widzów organizator przewidział dodatkową atrakcję, w której do wygrania będzie wycieczka dla całej rodziny o wartości 2500 zł. Za minimum 7 pieczątek dokumentujących uczestnictwo w teatrzykach, będzie przysługiwało prawo wzięcia udziału w konkursie. Wystarczy dokończyć zdanie: „Niedzielne bajeczki z Sarnim Stokiem to…” Spośród zgłoszeń Jury wyłoni najciekawszą odpowiedź. W finale akcji, 28 czerwca nagroda zostanie wręczona.

Więcej informacji na stronie www.sarnistok.pl oraz facebook.com/sarnistok

BM / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Sarni Stok

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sarni Stok" podaj