bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Rozrywka

  • 5 lutego 2015
  • 22 lutego 2015
  • wyświetleń: 1444

New Restaurant: Luty pełen atrakcji

Za nami:

Zima to okres sprzyjający błogiemu lenistwu. Jednak nie trzeba tego czasu spędzać w domu. New Restaurant przygotowało specjalną ofertę, która nie pozwoli Wam się nudzić w lutym!

13-15.02 - Weekend walentynkowy - specjalnie na tą okazję przygotowaliśmy zmysłowe menu a'la carte oraz nastrojowy wystrój - wystawa obrazów "Ekscentryczna i Romantyczna" Iwony Szymczyk i Anny Wróbel.

13.02 - Walentynkowy wieczór taneczny - godz. 19.00. Wstęp wolny. Prosimy o rezerwację miejsc.

walentynki plakat


16-22.02 - Tydzień ostatkowo-popielcowy - zapraszamy na tradycyjnego śledzika.

Spotkania z cyklu Dworek Underground

12.02 - Pokaz kulinarny z degustacją „Afrodyzjaki w kuchni”
- prowadzenie: Mirek Drewniak, godz. 19.00. Wstęp 10 zł. Konieczna wcześniejsza rezerwacja.

19.02 - Spotkanie podróżnicze „Jawą Pionier do Kazachstanu nad Morze Aralskie” - "bezpośrednim sprawcą tego wydarzenia był ojciec jednego z kumpli, który zawyrokował, że tym codziennie naprawianym złomem nie wyjedziemy poza wieś." Tym sposobem grupa złożona z pięciu motorowerów wyruszyła najpierw w kierunku Rumunii. Jakiś czas później, po tym jak w ręce Ďuro wpadły obrazki wysychającego Jeziora Aralskiego, cel kolejnej wyprawy stał się jasny. Zobaczyć na własne oczy jedną z największych katastrof ekologicznych spowodowanych przez człowieka, zanim czwarte co do wielkości kiedyś jezioro nie wyschnie kompletnie. Oczywiście na wypróbowanych wcześniej motocyklach Pionier. Czterech śmiałków, dwa miesiące w trasie, 10 tysięcy kilometrów „wierzchem” na jednym z najgorszych jednośladów z silnikiem. O tej niezwykłej przygodzie opowie Marek Slobodník z Bańskiej Bystrzycy. Na swoim koncie ma także podróż bardziej znaną (i poważaną) Jawą 250 z 1957 roku wzdłuż …Ameryki Południowej.

Gość specjalny: Marek Slobodník, godz. 19.00. Wstęp 10 zł. Konieczna wcześniejsza rezerwacja.

jawa


26.02 - Warsztaty kulinarne „Gotuj zdrowo”

gotuj zdrowo

BM / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.