bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Rozrywka

  • 22 grudnia 2014
  • 17 stycznia 2015
  • wyświetleń: 2579

12. edycja Propanoise w Bielsku

Za nami:

17 stycznia (sobota) w klubie Opium rusza dwunasta edycja Propanoise.

propanoise


Po dłuższej przerwie powracamy do Bielska-Białej, miasta w którym nasz kolektyw ma swoje korzenie, podobnie z resztą jak wspomniana wyżej impreza. Od razu chcemy zaznaczyć, że nie kończymy współpracy z klubem Młotkownia, jednak tej wyjątkowej nocy wykonamy ukłon w kierunku osób, które do tego powrotu namawiały nas już od dłuższego czasu. Dlatego 17 stycznia 2015 roku zapraszamy do surowych i bardzo klimatycznych wnętrz klubu Opium, które idealnie wpasują się w charakter naszej imprezy, na
konkretne techno party.

Kto zakręci płytami?

VENOM czyli przyjaciel naszego kolektywu. Człowiek, który grał już trzy razy na naszych imprezach, jednak za każdym razem prezentował inną odsłonę. Wyszukane płyty zmiksowane w niebanalny sposób, w charakterystycznym tylko dla niego stylu, niesamowity klimat jaki potrafi stworzyć, a do tego element zaskoczenia, chociażby tym kiedy nastąpi uderzenie z jego strony - to wszystko składa się na to, że jest on jednym z najciekawszych artystów w Polsce.

TOMASH WBPM, co tu dużo pisać, również bardzo dobrze rozpoznawalna postać na polskiej scenie techno... Organizator legendarnych już imprez Combat Area, oraz DJ grający bezkompromisowe hard techno oraz schranz w najlepszym wydaniu. Oj, zatrzęsą się ściany...

Na poprzedniej edycji zadebiutowali TURBO KID oraz WRZESZCZ. Ich występy zostały bardzo dobrze odebrane przez uczestników, dlatego czekamy na powtórkę z rozrywki, tym razem w Bielsku.

Swoje sety zaprezentujemy również my, czyli Tornado Crew w pełnym składzie: DARIUSH CRUSHER, RASCAL, TRISH., oraz SARNA. Jesteśmy grupką przyjaciół, każdy z nas jest inny, w każdym z nas płynie inna krew, jednak łączy nas wspólna pasja do muzyki oraz cel działania.

Jak i co gramy? To już sprawdźcie i oceńcie sami... ;-)

Skład:
VENOM (Cieszyn)
TOMASH WBPM (Combat Corps / Bielsko-Biała)
DARIUSH CRUSHER (Tornado Crew / Bielsko-Biała)
RASCAL (Tornado Crew / Bielsko-Biała)
TRISH. (Tornado Crew / Katowice)
SARNA (Tornado Crew / Tychy)
WRZESZCZ (Nurt Free Party / Bielsko-Biała)
TURBO KID (Tychy)

Na imprezie będzie dodatkowe nagłośnienie od 3/4 UDGS.

Muzyka: Pumpin’ / Acid / Dark / Industrial / Pounding / Hard TECHNO
Data: 17.01.2015
Adres: Klub Opium, Rynek 4, 43-300 Bielsko-Biała
Wejście: 10 zł

lik / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.