bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Rozrywka

  • 2 grudnia 2014
  • 7 grudnia 2014
  • wyświetleń: 2725

Mikołajki w Sarnim Stoku

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sarni Stok" podaj

Za nami:

W tym roku mikołajkowe marzenia spełniają się w Sarnim Stoku! 6 i 7 grudnia w godz. 13.00-19.00 na najmłodszych czekają na warsztaty w fabryce prezentów, przedstawienia teatralne o Rudolfie, a w sobotę, 6 grudnia - spotkanie z Mikołajem. Nie zabraknie także dodatkowych atrakcji dla całych rodzin.

Sarni Stok - Mikołajki


Dla osób, które myślą o prezentach na Mikołaja i gwiazdkę Sarni Stok przygotował nie lada gratkę - za każde wydane 100 zł na zakupy w sklepach CH Sarni Stok będzie można zapakować za darmo jeden prezent na stoisku Świątecznej Dekoratorni Prezentów.

Centrum Handlowe Sarni Stok zaprasza na Mikołajkową Fabrykę Radości. Warsztaty i spotkanie z Mikołajem odbędą się w godzinach od 13:00 do 18:00 w strefie wejścia głównego, natomiast spektakle teatralne odbędą się w dniach 6 i 7 grudnia o godz. 16:00 na placu przy fontannie. Wszystkie atrakcje są bezpłatne.

Więcej informacji na www.sarnistok.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Sarni Stok

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sarni Stok" podaj