bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Rozrywka

  • 25 listopada 2014
  • 30 listopada 2014
  • wyświetleń: 1112

Spektakl "Domowe kłopoty"

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sarni Stok" podaj

Za nami:

W najbliższą niedzielę, 30 listopada w Centrum Handlowym Sarni Stok odbędzie się ostatnie w tym roku spotkanie z cyklu przedstawień teatralnych dla dzieci. Po spektaklu odbędą się warsztaty "Mały majsterkowicz".

Podczas najbliższego spotkania przedstawiony zostanie spektakl pt. "Domowe kłopoty". Będzie można poznać rodzeństwo i ich przygody z cieknącym kranem, nieświecącą żarówką, zepsutymi drzwiami.

Przedstawienie rozpocznie się o godzinie 16.00, na placu przy fontannie i potrwa ok. 2 godziny.

Rodzinne spotkania teatralne to cykl bezpłatnych przedstawień i warsztatów teatralnych dla dzieci, który realizowany był od lutego do listopada 2014 r. W trakcie spektakli dzieci mogły zapoznać się z wartościowymi opowieściami o ludziach, sytuacjach codziennych i najważniejszych kwestiach takich jak przyjaźń, rodzina, czy dbanie o dobro innych. Wśród spektakli znalazły się autorskie przedstawienia oraz znane klasyczne bajki, takie jak "Czerwony Kapturek" czy "Śpiąca Królewna". Odtwórcami ról byli prawdziwi aktorzy.

lik / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Sarni Stok

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sarni Stok" podaj