bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Rozrywka

  • 6 listopada 2014
  • 8 listopada 2014
  • wyświetleń: 1527

Weekend w 2Be Club

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "2BE & Magnum Pub" podaj

Za nami:

W najbliższy piątek w 2Be Club, największe i najlepsze hity gości oraz specjalnie wyselekcjonowane hity przez rezydenta klubu DJ Aliena X. W sobotę wystąpi rezydent DJ Igo, gościnnie DJ Flor oraz vocal live act Sabiny Jeszki.

W piątek 7 listopada impreza w stylu greatest hits & all guest stars tracks from 2Be Club.

W piątki panie przez całą noc wchodzą za darmo.

2beclub


W sobotę 8 listopada niesamowity house'owy głos, wyczucie i charyzma - to wszystko, co cechuje Sabinę Jeszkę. Za konsolą 2Be Club rezydent DJ Igo oraz gościnnie DJ Flor zagrają w rytmach deep & club & sexy house.

Przez cały weekend, do godziny 22.00 każdy, wchodzący do lokalu otrzyma poczęstunek.

-------------

Urodziny, spotkania ze znajomymi, spotkania klasowe, wieczory panieńskie możesz spędzić u nas. Chcąc być pewnym, że przychodząc na Ratuszową 3 będziesz mógł w spokoju odpocząć od dzikich pląsów warto zarezerwować loże albo stolik. Do każdej rezerwacji można wybrać jedną z trzech oferowanych propozycji.

2Be Club oraz Magnum Stek i Wino to miejsce, w którym możesz miło spędzić czas przy dobrej muzyce. W murach kamiennicy na Ratuszowej 3 często goszczą muzyczne gwiazdy polskiej i światowej sceny muzycznej. Nasi rezydenci zapewniają dobrą zabawę starannie przygotowanymi setami.

lik / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

2BE & Magnum Pub

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "2BE & Magnum Pub" podaj