bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 30 października 2014
  • 2 listopada 2014
  • wyświetleń: 1240

Spotkania teatralne w Sarnim Stoku

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sarni Stok" podaj

Za nami:

W najbliższą niedzielę, 2 listopada w Centrum Handlowym Sarni Stok odbędzie się kolejne z cyklu przedstawień teatralnych dla dzieci.

Podczas najbliższego spotkania przedstawiony zostanie spektakl w oparciu o bajkę "Przygody Koziołka Matołka". Razem z głównym bohaterem będzie można wybrać się w niezwykłą podróż w poszukiwaniu Pacanowa, gdzie jakoby podkuwają kozy.

Po przedstawieniu odbędą się warsztaty plastyczne - uczestnicy warsztatów będą mogli przelać przygody Koziołka Matołka na papier.

Rodzinne spotkania teatralne to cykl bezpłatnych przedstawień i warsztatów teatralnych dla dzieci. W ich trakcie dzieci mogą zapoznać się z wartościowymi opowieściami o ludziach, sytuacjach codziennych i najważniejszych kwestiach takich jak przyjaźń, rodzina, czy dbanie o dobro innych. Wśród spektakli znajdą się autorskie przedstawienia oraz znane klasyczne bajki, takie jak "Czerwony Kapturek" czy "Śpiąca Królewna". Odtwórcami ról są prawdziwi aktorzy.

Dzieci, które zostaną po spektaklu, wezmą udział w warsztatach teatralnych. Każde warsztaty poświęcone będą innej tematyce - raz dzieci wykonywać będą rewizyty teatralne, kolejnym razem - kukiełki, a jeszcze innym - spróbują sił na scenie. Uczestnicy warsztatów będą mieli możliwość zrobienia zdjęć z aktorami.

Przedstawienie rozpocznie się o godzinie 16.00, na placu przy fontannie i potrwa ok. 2 godziny.

lik / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Sarni Stok

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sarni Stok" podaj