bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 21 października 2014
  • 26 października 2014
  • wyświetleń: 1050

Dni Piękna w Sarnim Stoku

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sarni Stok" podaj

Za nami:

Porady w zakresie doboru fryzury, makijażu, bezpłatna usługa kosmetyczna, porady instruktorów fitness, fizjoterapeuty - to niektóre z atrakcji Dni Piękna, które odbędą się w Centrum Handlowym Sarni Stok w dniach od 24 do 26 października.

Przez 3 dni, w specjalnie zaaranżowanej przestrzeni - "Strefie zdrowia, mody i urody", klienci CH Sarni Stok będą mogli poszerzyć swoją wiedzę na temat zdrowego stylu życia oraz poznać receptę na piękno.

W strefie urody będzie można dowiedzieć się, jak zgodnie z jesiennymi trendami wykonać modny makijaż oraz jak dzięki odpowiednim kosmetyką i zabiegom pielęgnacyjnym poprawić sobie nastrój w szare, deszczowe dni.

Perfumeria Douglas dla swoich klientek przygotowała zniżki - 30 % (na wybrany asortyment) oraz atrakcyjną promocję - zakup za min. 20 zł = darmowy makijaż, który w Strefie Piękna wykona profesjonalna wizażystka.

Kosmetyczka Centrum Krokus wykona bezpłatny zabieg dłoni oraz udzieli porady w zakresie pielęgnacji ciała. Przy stanowisku komputerowego doboru fryzur, w programie do wizualizacji, można będzie dopasować fryzurę odpowiednią do kształtu twarzy i typu urody.

W strefie mody porad klientom będzie udzielać stylistka Eva, która podpowie, jakimi zasadami należy się kierować przy doborze garderoby, a w ramach bezpłatnej usługi udzieli porady podczas zakupów w sklepach z odzieżą CH Sarni Stok min., w sklepie Taboo, Greenpoint oraz Lavard, które w ramach promocji Dni Piękna przygotowały dla klientów Centrum atrakcyjne oferty rabatowe (nawet do - 50% na określony przez dany sklep asortyment).

W strefie zdrowia trenerzy Klubu Zdrowego Ruchu Matrix Fitness udzielą wskazówek w kwestii ćwiczeń, w ramach promocji zaproponują zniżki na karnety (przy zakupie karnetu 1 bezpłatny trening personalny gratis). Przy stanowisku klubu można będzie, również spróbować proteinowego shake’a.

Przedstawiciel Centrum Rehabilitacyjnego Krokus udzieli informacji dotyczących ćwiczeń i zabiegów rehabilitacyjnych. W ramach promocji stanowiska, fizjoterapeuta rozda ulotki, które upoważniały będą do skorzystania ze zniżkowego pakietu zabiegów (pakiet zabiegów za 4,99 zł) określonych w ofercie promocyjnej Centrum Krokus.

Partnerem akcji Dni Piękna jest nowy sklep - COTECA Wajos, oferujący szeroki wachlarz delikatesów spożywczych, m.in: oliwy, octy balsamiczne, mieszanki przypraw, alkohole, herbaty świata, kawy, makarony, dipy, musztardy. Podczas zorganizowanej przez sklep degustacji będzie okazja zakosztować wielu z oferowanych delikatesów.

Osoby, które skorzystają z porad i usług oferowanych w Strefie Piękna zostaną obdarowane zaproszeniami rabatowymi, które w ramach promocji przygotowała dla nich Restauracja Salad Fantasy (zaproszenia dostępne przy stanowisku Stylistki Evy).

Z bezpłatnych porad i usług można będzie skorzystać w CH Sarni Stok od piątku do niedzieli w godzinach od 11.00 do 18.00. Impreza odbędzie się na placu w głównym wejściu do centrum.

Terminy Dni Piękna w 2014 roku:
  • 24 - 26 października
  • 21 - 23 listopada
  • 27 - 31 grudnia

lik / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Sarni Stok

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sarni Stok" podaj