bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 15 października 2014
  • 19 października 2014
  • wyświetleń: 1217

Spotkania teatralne w Sarnim Stoku

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sarni Stok" podaj

Za nami:

W najbliższą niedzielę, 19 października w Centrum Handlowym Sarni Stok odbędzie się kolejne z cyklu przedstawień teatralnych dla dzieci.

Podczas najbliższego spotkania przedstawione zostanie przedstawienie w oparciu o bajkę "o Czerwonym Kapturku". Dzieci będą mogły poznać główną bohaterkę oraz jej przygody w drodze do chorej babci. Spektakl został wzbogacony o elementy interakcji i zabawy, oraz o kilka nowych wątków.

Po przedstawieniu odbędą się warsztaty plastyczne - wykonywanie owocowych koszyczków z papieru.

Rodzinne spotkania teatralne to cykl bezpłatnych przedstawień i warsztatów teatralnych dla dzieci. W ich trakcie dzieci mogą zapoznać się z wartościowymi opowieściami o ludziach, sytuacjach codziennych i najważniejszych kwestiach takich jak przyjaźń, rodzina, czy dbanie o dobro innych. Wśród spektakli znajdą się autorskie przedstawienia oraz znane klasyczne bajki, takie jak "Czerwony Kapturek" czy "Śpiąca Królewna". Odtwórcami ról są prawdziwi aktorzy.

Dzieci, które zostaną po spektaklu, wezmą udział w warsztatach teatralnych. Każde warsztaty poświęcone będą innej tematyce - raz dzieci wykonywać będą rewizyty teatralne, kolejnym razem - kukiełki, a jeszcze innym - spróbują sił na scenie. Uczestnicy warsztatów będą mieli możliwość zrobienia zdjęć z aktorami.

Przedstawienie rozpocznie się o godzinie 16.00, na placu przy fontannie i potrwa ok. 2 godziny.

lik / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Sarni Stok

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sarni Stok" podaj