bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 13 października 2014
  • 15 października 2014
  • wyświetleń: 1391

"8 lat w Tybecie" w Rock Galerii

Za nami:

15 października (środa) w Rock Galerii wystąpi zespół "8 lat w Tybecie". Koncert odbędzie się w ramach Przeglądu Zespołów Rockowych Rockosz 2015.

"8 lat w Tybecie" - to polski, brudny, surowy, energetyzujący rock ze Śląska Cieszyńskiego. Ich znakiem rozpoznawczym są surowe, rockowe brzmienia gitar i energiczne, klasyczne riffy oparte na pulsującej, mocno osadzonej w metrum sekcji rytmicznej oraz proste, ale niebanalne teksty z głębokim, obciążonym bagażem emocjonalnym przekazem. Zespół przedkłada treść ponad formę, stawia na naturalność i wiarygodność wykonując wyłącznie muzykę autorską."8 lat w Tybecie" jest aktywny scenicznie od 2005 roku i od tego czasu pracował nad własnym brzmieniem i niepowtarzalnym klimatem swojej twórczości. Efektem tej pracy jest wydana w listopadzie 2013 własnym sumptem debiutancka EPka "Na zesłaniu" - 6 utworów o łącznej długości ponad 35 minut. Tytułowy utwór można było jeszcze przed premierą albumu usłyszeć kilkakrotnie na antenie Radiowej Trójki, został także odnotowany w listach przebojów mniejszych, niezależnych rozgłośni radiowych zajmując czołowe pozycje.

Skład zespołu:
Dominik Witoszek - wokal, teksty,
Krzysztof Puda - gitara, wokal,
Wojciech Mazur - gitara, wokal,
Dawid Kubeczek - bas, wokal,
Grzegorz Korzeniewski - perkusja

Początek koncertu o 20.00 w Rock Galerii przy ul. Staszica 7.

Wstęp wolny.

Rock Galeria

lik / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.