bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 27 lipca 2011
  • 30 lipca 2011
  • wyświetleń: 3686

Jacob Larsen w Barocco

Za nami:

Już 30 lipca Barocco Club & Restaurant w Pszczynie zaprasza od godziny 20.00 do 23.00 na pubowe klimaty z przysmakami kuchni Włoskiej w promocyjnych cenach, a o 23.00 na imprezę, którą poprowadzi Jacob Larsen jeden z najbardziej rozpoznawalnych dj Śląska. Wstęp od 20.00 do 23.00 jest bezpłatny od 23.00 wstep jest w cenie 10 złoty.

Jacob Larsen


Jacob Larsen pochodzi ze Śląska, a dokładniej z Mysłowic miasta uważanego za kuźnie zespołów oraz artystów nurtu brit - popowego. W latach 90tych był stałym bywalcem imprez rave-owych w katowickim Megaclubie oraz "kultowym" już klubie Kanty, wtedy właśnie rozpoczęła się jego przygoda z muzyka elektroniczna. Jako dj pierwszy raz zaprezentował się szerszej publiczności w roku 2001. Od tego momentu nieprzerwanie gra, organizuje, współtworzy,
grassuje... Pewnie on sam nie jest w stanie zliczyć imprez w których brał udział?, nie tylko jako Dj (MEDIAWAVE, scena klubowa OFF Festiwalu).

Na początku zafascynowany muzyka house (vokal, funky), teraz buduje swoje sety w mroczniejszych klimatach, uciekając do deep minimalowych dźwięków połączonych z tłustym elektronicznym basem-taka mieszanka sprawia ,ze on sam jak i odbiorcy otrzymują dawkę naturalnego pobudzenia-przeplatanego z euforycznymi doznaniami ...Po ponad rocznym epizodzie na zielonej wyspie, gdzie zagrał jako pierwszy polak w rozgłośni radiowej "POWER fM", oraz wielu miejscach na kultowej scenie dublińskich klubów -THE HUB, ROUGE , SINcLUB ponownie działa by propagować sztukę audiowizualna na ambitnym poziomie.


ul.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.