Rozrywka

  • 25 września 2014
  • 27 września 2014
  • wyświetleń: 3615

Jazz Club: impreza na otwarcie

Za nami:

W najbliższy weekend swoją działalność rozpoczyna Jazz Club. Z tej okazji klub zaprasza na imprezę otwarcia oraz koncert zespołu Apostolis Anthimos Trio.

26 września (piątek) o godzinie 20.00 impreza na otwarcie z DJ. Rafik i DJ. Sajon. Wstęp wolny.

27 września (sobota) o godzinie 20.00 koncert Apostolis Anthimos Trio. Bilety na koncert: 25 zł do nabycia przy wejściu do kluby. Rezerwacja możliwa przez e-mail: maxwiktorski@o2.pl

jazz club, koncert


Zespół Apostolis Anthimos Trio tworzą Anthimos Apostolis, Robert Szewczuga i Krzysztof Dziedzic.

Anthimos Apostolis (urodzony w Polsce Grek), uznawany jest za jednego z najciekawszych instrumentalistów z pogranicza jazzu i rocka. Choć zaczynał jako gitarzysta, jest także perkusistą, pianistą oraz basistą. Od 1971 roku współtworzy legendarny zespół SBB, jedną z najważniejszych formacji w historii polskiego rocka. Od lat 80-tych pracuje z Tomaszem Stańko.

Robert Szewczuga (basista), student Wydziału AM w Katowicach, pracował już m.in. z Urszulą Dudziak, Michałem Urbaniakiem, Kazimierzem Jonkiszem, Beatą Przybytek i Leszkiem Cichońskim.

Krzysztof Dziedzic (perkusista), zadebiutował w 1996 roku - "Jazz nad Odrą" Fest z Piotr Wojtasik QUINTET. Współpracował m.in. z: Wojciechem Karolakiem, Tomaszem Szukalskim, Januszem Muniakiem, Piotrem Wojtasikiem, Michałem Urbaniakiem, Henrykiem Miśkiewiczem, Jarkiem Śmietaną. Od 2009 roku rozpoczął pracę z Nigelem Kennedym.

Na imprezę i koncert zaprasza Jazz Club (Bielsko-Biała, ul. Cechowa 12).

lik / bielsko.info

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.