bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 17 września 2014
  • 24 września 2014
  • wyświetleń: 3086

Festiwal: Bądź piękna jesienią

Intensywnie, profesjonalnie, ogromna dawka wiedzy - tak uczestniczki oceniły I Podbeskidzki Festiwal Kreowania Wizerunku „Bądź piękna jesienią”, zorganizowany przez Fabrykę Kreowania Wizerunku w Bielsku-Białej. Weekendowej serii warsztatów towarzyszyły pokazy specjalistycznych kosmetyków, kolagenów i perfum oraz ożywione dyskusje na tematy, poruszane podczas zajęć.

- Cykl skierowanych głównie do kobiet warsztatów miał pokazać, że pod nazwą „kreowanie wizerunku” może kryć się nie tylko wizaż, stylizacja, pielęgnacja stóp czy paznokci czyli troska o wygląd zewnętrzny, ale także piękno zawarte w każdej z Pań - podsumowuje imprezę manager Fabryki Kreowania Wizerunku Jolanta Reisch-Klose. - Równie ważne jest, jak czujemy się ze swoim wnętrzem, co jemy, jak odreagowujemy stres, czy jesteśmy pewne siebie, czy wiemy, w jakim kierunku idziemy. Na te pytania panie, obecne na Festiwalu chyba znalazły odpowiedź - kontynuuje.

Na I Podbeskidzki festiwal Kreowania Wizerunku „Bądź piękna jesienią” specjalnie z Wieliczki przyjechała Agnieszka Czerwińska. Obecnym na spotkaniu paniom opowiedziała o swojej trudnej i skomplikowanej drodze do szczupłej sylwetki. Opowiadała o niebezpieczeństwach, związanych z zażywaniem niebezpiecznych środków, spalających tłuszcz. Promowała zdrową drogę odchudzania się, czyli regularne odżywanie się, dietę i dużo ruchu. Przyznała się też, z jakich zabiegów musiała skorzystać, by jej skóra, naciągnięta przy maksymalnej wadze 125 kg, wyglądała dobrze na kobiecie, ważącej 60 kg.

I Podbeskidzki Festiwal Kreowania Wizerunku - 20-21.09.2014 · fot. Fabryka Kreowania Wizerunku


Warsztatom tematycznym podczas festiwalu towarzyszyła prezentacja kosmetyków i perfum. Ponadto pochodzący z Armenii artysta Tigran Vardikian robił obecnym karykatury, chociaż tak naprawdę spod jego ołówka wychodziły piękne portrety pań.

Spotkania oraz rozmowy kuluarowe przebiegały miło przy stole, pełnym kawy i herbaty oraz przy ciasteczkach, upieczonych przez uczestniczki Festiwalu.

- Jest to pierwsza tak duża organizowana przez nas impreza, a liczebnik „pierwsza” wskazuje, że planujemy kolejne - potwierdza Ewelina Koźlik z Fabryki Kreowania Wizerunku. - Wyciągniemy też wnioski, by kolejne jej edycje były równie udane, bo takie właśnie głosy do nas docierały. Mamy też nadzieję, że na kolejny, II Podbeskidzki Festiwal Kreowania Wizerunku „Zakwitnij wraz z wiosną”, przyjdzie do nas, na ulicę Mickiewicza 28/1 w Bielsku-Białej dużo większa grupa pań, a może i panów.

BM / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.