bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 3 września 2014
  • 7 września 2014
  • wyświetleń: 1518

Spotkania teatralne w Sarnim Stoku

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sarni Stok" podaj

Za nami:

W najbliższą niedzielę, 7 września w Centrum Handlowym Sarni Stok odbędzie się pierwszy po przerwie wakacyjnej spektakl, w ramach cyklu "Rodzinne spotkania teatralne".

Podczas najbliższego spotkania przedstawione zostanie przedstawienie pt. "Witaj szkoło", ukazujące przygodę dwóch uczniów po powrocie do szkoły, łączące w sobie wspomnienie wakacji i przygotowanie do nauki.

Rodzinne spotkania teatralne to cykl bezpłatnych przedstawień i warsztatów teatralnych dla dzieci. Podczas 16 zaplanowanych spotkań, dzieci będą mogły zapoznać się z wartościowymi bajkami o ludziach, sytuacjach codziennych i najważniejszych kwestiach takich jak przyjaźń, rodzina, czy dbanie o dobro innych. Wśród spektakli znajdą się autorskie przedstawienia oraz znane klasyczne bajki, takie jak "Czerwony Kapturek" czy "Śpiąca Królewna". Odtwórcami ról są prawdziwi aktorzy.

sarni stok


Dzieci, które zostaną po spektaklu wezmą udział w warsztatach teatralnych. Każde warsztaty poświęcone będą innej tematyce - raz dzieci wykonywać będą rewizyty teatralne, kolejnym razem - kukiełki, a jeszcze innym - spróbują sił na scenie. Uczestnicy warsztatów będą mieli możliwość zrobienia zdjęć z aktorami.

Po spektaklu warsztaty plastyczne. Przedstawienie rozpocznie się o godzinie 16.00, na placu przy fontannie i potrwa ok. 2 godziny.

lik / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Sarni Stok

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sarni Stok" podaj