Rozrywka

  • 3 września 2014
  • 6 września 2014
  • wyświetleń: 11617

Konkurs na najlepsze zdjęcie z wakacji 2014 - zapowiedź

Konkurs:

Spędziłeś tegoroczne lato w niezwykłym miejscu i upamiętniłeś to na zdjęciu? Chcesz je pokazać, a przy okazji wygrać tysiąc złotych? Rozpoczynamy konkurs na najlepsze zdjęcie z wakacji 2014!

Zdjęcia na konkurs można przesyłać do końca września. Zdjęcia dodajemy za pomocą specjalnego formularza.

Dodaj zdjęcie na konkurs Regulamin

wakacje, morze, woda, plaża, lato
Wakacje 2013: waving, waving! - Mielno · fot. Edyta Staszczyk


Konkurs przeprowadzony zostanie w dwóch etapach. W pierwszym etapie odbędzie się pięć tygodniowych eliminacji, a następnie wielki finał.

zdjęcie wakacyjne, wakacje 2013
Wakacje 2013: This is Sparta! - Chorwacja, Podgora · fot. Klaudia Wilusz


Do każdej eliminacji, spośród nadesłanych zdjęć, wybierzemy maksymalnie 50 fotografii. Z każdej eliminacji siedem najpopularniejszych zdjęć wybranych przez internautów oraz trzy wybrane przez nas, przejdzie do wielkiego finału. W finale najlepsze zdjęcie wybiorą internauci (poprzez głosowanie) oraz redakcje portali.

zdjęcie wakacyjne, wakacje
Wakacje 2013: Głowa nie idzie w parzę z ciałem - Jarosławiec · fot. Oskar Bula


Nagrodą główną w głosowaniu internautów jest tysiąc złotych. Autor zdjęcia, które zajmie drugie miejsce otrzyma 500 zł, a trzecie miejsce premiujemy kwotą 300 zł.

wakacje 2013
Wakacje 2013: Diablak - Beskid Żywiecki


Ale to nie wszystkie nagrody w tegorocznej edycji konkursu! W tym roku redakcje portali pless.pl, czecho.pl, bielsko.info i czecho.pl wybiorą w odrębnym głosowaniu najlepsze zdjęcie, którego autor również otrzyma tysiąc złotych!

wakacje 2013
Wakacje 2013: Pamukkale - Turcja


Kolejna nowość w konkursie to możliwość dodawania zdjęć bezpośrednio z urządzeń mobilnych. Sam konkurs również został dostosowany to telefonów, smartfonów i tabletów, dzięki czemu głosy będzie można również oddawać także w ten sposób.

wakacje 2013
Wakacje 2013: Aj Aj Kaptyn - Podgora · fot. Karolina Grabowska


Czekamy na Wasze zdjęcia:)

Dodaj zdjęcie na konkurs Regulamin

ups / bielsko.info

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.