Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA

Rozrywka

  • 6 sierpnia 2014
  • 8 sierpnia 2014
  • wyświetleń: 1517

Kubańska fiesta na Letniej Scenie

Za nami:

Tradycją na Letniej Scenie Sfery są koncerty kubańskich muzyków i zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem. Atmosfera prawdziwej fiesty zapanuje w piątkowy wieczór 8 sierpnia na Placu Bolka i Lolka.

Recicl@-G en Cuero
Recicl@-G en Cuero


Wszystko za sprawą innowacyjnej grupy Recicl@-G en Cuero grającej w stylistyce fusion. Tworzą ją muzycy z Kuby (Yoilan Perez Harriette, Rei Ceballo, Toni Junior B.I.G, Renel Valdes, Eddy Aguero) oraz z Polski (Krzysztof Więckowski i Mikołaj Trybulec). Dzięki temu połączeniu udało się uzyskać wspaniałą, wybuchową mieszankę muzyczną: zmysłowe latynoskie rytmy współgrają z wpływami salsy, son, reggeton, rumby, popu, rocka, hip-hopu, a nawet muzyki alternatywnej.

To wszystko sprawia, że na koncertach Recicl@-G en Cuero każdy znajdzie coś dla siebie, a cała publiczność od samego początku do końca bawi się wyśmienicie. Początek zabawy w piątek 8 sierpnia o godzinie 20.00.

BM / bielsko.info, źródło: Galeria Sfera

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.