bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 1 sierpnia 2014
  • 2 sierpnia 2014
  • wyświetleń: 1116

Czytanie bajek w Klubokawiarni

Za nami:

W czasie BajuBajek Klubokawiarnia chce otworzyć przed dziećmi magiczny świat książek, obudzić wyobraźnię, rozwijać kreatywność i zachęcać do aktywności w gronie rówieśników. Oprócz czytania przewidziane są także gry i zabawy.

Reklama

Podczas spotkania, które odbędzie się w sobotę 2 sierpnia o godzinie 12.30 opiekunowie czytać będą „Ziuzię” autorstwa Maliny Prześlugi. Ziuzia ma jedno oko szare, a drugie zielone, dlatego patrzy na świat troszkę inaczej. Poza tym ma mnóstwo dobrych pomysłów, które przychodzą jej do głowy prosto z pępka (bo przecież pępek też do czegoś musi służyć).

W tym czasie dorośli będą mogli napić się świeżopalonej kawy, ekologicznej herbaty lub orzeźwiających lemoniad. Będzie też ciasto.

Spotkanie przeznaczone jest dla dzieci w wieku 3-8 lat, a kolejna edycja BajuBajek - w sobotnie południe - 16 i 30 sierpnia.

Wstęp wolny.

BM / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.