bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 30 czerwca 2014
  • 13 lipca 2014
  • wyświetleń: 2698

Banialuka: spektakl "Stoper"

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Banialuka" podaj

Za nami:

W najbliższy weekend w Teatrze Lalek Banialuka zaprezentowane zostanie przedstawienie podsumowujące warsztaty odbywające się w ramach "Lata w teatrze".

W warsztatach brali udział gimnazjaliści oraz licealiści z Bielska-Białej i okolic. Młodzież, pod opieką profesjonalistów, pracowała w podgrupach: aktorskiej, muzycznej, scenograficzno-kostiumowej i dziennikarsko-promocyjnej. Efektem dwutygodniowych zajęć jest spektakl pt."Stoper".

Przedstawienie zostanie zaprezentowane 12 lipca o godz. 18.00 oraz 13 lipca o godz. 11.00 na Dużej Scenie Teatru Lalek Banialuka.

Wstęp wolny.

stoper, banialuka


Warsztaty w Banialuce honorowym patronatem objął Prezydent Miasta Bielska-Białej Jacek Krywult. Partnerami projektu są Środowiskowe Centrum Pomocy oraz delegatura Kuratorium Oświaty w Bielsku-Białej.

Projekt realizowany jest przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Teatralne półkolonie i warsztaty odbywają się w dwudziestu ośmiu miejscowościach w całej Polsce.

Przygotowania do spektaklu "Stoper" · fot. Daro Dudziak

lik / bielsko.info
źródło: Teatr Lalek Banialuka

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Teatr Banialuka

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Banialuka" podaj