bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 26 czerwca 2014
  • 28 czerwca 2014
  • wyświetleń: 2902

Metamorfoza z perfumerią Douglas

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj

Za nami:

W dniach od 26 do 28 czerwca perfumeria Douglas w Galerii Sfera zaprasza na "Douglas Beauty Street 2014". Będzie to okazja dla Pań, które chcą zmienić swój wizerunek i zasięgnąć porad specjalistów w dziedzinie makijażu i pielęgnacji.

Zmiana fryzury, prawidłowy dobór makijażu oraz odpowiedni zapach potrafią czynić cuda. Z tego właśnie powodu perfumerie Douglas dla każdej kobiety przygotowały wyjątkowe spotkania ze specjalistami różnych marek kosmetycznych, gdzie przejdą one kompleksową metamorfozę.

Makijażyści, styliści fryzur, konsultanci ds. pielęgnacji i eksperci ds. zapachów wydobędą  piękno każdej kobiety i sprawią, że w tym dniu będą się czuły wyjątkowo. Partnerami kosmetycznymi wydarzenia są: Bourjois, Clinique, Collistar, Dermika, Estee Lauder, Rouge Bunny Rouge, Givenchy.

douglas, beauty street
"Douglas Beauty Street" to propozycja pełnej metamorfozy twarzy: pielęgnacja (m.in. badanie cery), makijaż i stylizacja fryzury. Zabiegi wykonywane są przez wykwalifikowanych wizażystów.


Spotkania z ekspertami danej marki są darmowe, po uprzednim zarezerwowaniu miejsca, a każda z Pań może wybrać specjalistę z którym chce się spotkać. Panie biorące udział w akcji będą mogły w międzyczasie degustować się smakiem kawy Segafredo lub wina musującego Cin Cin.

Na zakończenie stylizacji, każda z uczestniczek wydarzenia, która zakupi kosmetyki marek partnerujących Perfumeriom Douglas w tej akcji będzie miała możliwość wzięcia udziału w profesjonalnej sesji zdjęciowej.

Bielskie spotkanie, będzie jednym z trzydziestu eventów na terenie całej Polski.

Wszystkie chętne do zmiany swojego wizerunku Panie mogą zarezerwować termin spotkania w perfumerii Douglas w Galeria Sfera lub pod nr tel: 33 498 71 23. Metamorfozy odbywają się w godzinach od 10.00 do 20.00.

lik / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Sfera

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj