bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 17 czerwca 2014
  • 22 czerwca 2014
  • wyświetleń: 1368

Piknikowa Kuchnia Społeczna

Za nami:

22 czerwca (niedziela) odbędzie się dziesiąta edycja Bielskiej Kuchni Społecznej. Tym razem spotkanie będzie miało formę pikniku i odbędzie się w Parku Słowackiego.

Bielska Kuchnia Społeczna - regulamin czerwiec 2014

W wegańskim pikniku, udział może wziąć każda osoba zainteresowana dietą roślinną. Wystarczy zabrać ze sobą koc,własny talerz i sztućce oraz małą, wegańską przekąskę, najlepiej opatrzoną kilkoma sztukami przepisów.

kuchnia społeczna


W ramach kontynuacji tematu "Świadoma konsumpcja", będzie można dowiedzieć się o akcji Wege Tu, której celem jest stworzenie wegańskiej mapy Bielska-Białej i umożliwienie zarówno weganom, jak i osobom ciekawym diety roślinnej, próbowanie różnego rodzaju napoi i posiłków, w różnych bielskich kawiarniach i restauracjach.

Początek imprezy o 16.00. Wstęp: osoby z potrawami - wstęp wolny; pozostali - 10 zł.

W przypadku niepogody spotkanie odbędzie się po raz pierwszy w klubie Grawitacja przy ul. Rynek (wzdłuż Zamku w stronę Starego Rynku, po prawej stronie).

Szczegóły dotyczące uczestnictwa w imprezie (regulamin) - w plikach do pobrania.

lik / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.