bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 4 czerwca 2014
  • 12 czerwca 2014
  • wyświetleń: 1678

Szwedzkie zespoły w RudeBoy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub RudeBoy" podaj

Za nami:

W czwartek 12 czerwca w RudeBoy Club, w ramach swojej pierwszej europejskiej trasy, wystąpią szwedzkie formacje Moon Coven i Monster Trucks.

moon coven


W roli supportu przed szwedzkimi wykonawcami wystąpią zespoły Stay Heavy z Gliwic i T-Rust z Jaworzna. Start imprezy o godzinie 19.00. Bilety w cenie 20 złotych do nabycia w klubie RudeBoy.Moon Coven to pięcioosobowy zespół grający stoner rocka opartego na siarczystych riffach i hipnotyzujących wokalach. Debiutancka EP "Amanita Kingdom" zabiera słuchaczy w podróż przez muzyczne krajobrazy ciężaru i delikatności.

mooncoven.bandcamp.com/album/amanita-kingdom

Monster Trucks to trzyosobowa grupa serwująca mieszankę rocka, shoegaze i grunge. Inspirując się legendami lat '90 jak Dinosaur Jr. czy Pixies, oferuje figlarne melodie zatopione w rozmytej ścianie gitarowych dźwięków. Ich debiutancki album "Greatest Hits" został wydany 14 kwietnia tego roku.

monstertrucks.bandcamp.com/album/greatest-hits-2

BM / bielsko.info
źródło: RudeBoy Club

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Klub RudeBoy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub RudeBoy" podaj