bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 2 czerwca 2014
  • 6 czerwca 2014
  • wyświetleń: 1396

L.A.S. zagra w Rock Galerii

Za nami:

Kilka instrumentów, jeden głos zduplikowany w elektroniczny
bukiet głosów - tak o swoim nowym projekcie mówi Jacek Lachowicz, który w piątek wystąpi w Rock Galerii.

Koncert L.A.S. odbędzie się 6 czerwca o godzinie 21.00 w Rock Galerii przy ulicy Staszica 7. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Muzyk zaprezentuje swoje nowe "JA", bowiem dotychczas znany był jako twórca muzyki alternatywnej, teraz jednak zmienił front i zwrócił się w stronę popu.- Od długiego czasu zastanawiałem się nad zmianą dotychczasowej formuły koncertowej. Zbyt dużo dźwięków, zbyt głośno, za mało miejsca na rzeczywiste wejście w strukturę koncertową - przechodziło mi przez głowę. Dlatego też zdecydowałem się na odejście od zespołowego grania koncertów i stworzenie L.A.S. - u. Ponieważ większość życia spędziłem w lesie i nawet wciąż w nim jestem - pomyślałem, że nazwa L.A.S. będzie najbardziej adekwatna do mojego fizycznego stanu skupienia - komentuje artysta.

koncert lachowicz


---

L.A.S. czyli Lachowicz Audio System to solowy projekt Jacka Lachowicza - muzyka, producenta muzycznego, kompozytora, multinstrumentalisty i wokalisty. Wcześniej grał w Ściance i Lenny Valentino. Twórca jest kojarzony z muzyką alternatywną.

BM / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.