Reklama

Rozrywka

  • 29 maja 2014
  • 31 maja 2014
  • wyświetleń: 2251

Tramway Kulturalny z poezją

Za nami:

31 maja (sobota) w Domu Kultury Włókniarzy, pod hasłem "Forma w poezji, poezja w formie", odbędzie się kolejny Tramway Kulturalny.

Będzie to spotkanie z wyjątkowymi twórcami, którzy swoje wiersze wzbogacają o elementy muzyczne, wizualne, graficzne. Gośćmi Tramway’u będą Lucyna Brzozowska, Piotr Zemanek i Paweł Fejkisz.

tramway kulturalny


Lucyna Brzozowska (Abigail) - organizatorka i współorganizatorka szeregu imprez o charakterze kulturalnym, współautorka antologii haiku o zwierzętach "Dajmy grać świerszczom" oraz autorka tomiku poezji "Przypięte do światła". W swojej twórczości, poprzez prezentacje multimedialne łączy obraz, dźwięk i słowo nadając poezji wymiar obrazu, a fotografiom dodatkową przestrzeń słowa.

Piotr Zemanek - poeta i bard, laureat ponad stu ogólnopolskich konkursów poetyckich, publikował w prasie literackiej; TOPOSIE, AKANCIE, ZNAJ i wielu innych, kompozytor i wykonawca autorskich piosenek poetyckich.

Paweł Fejkisz (Fejki) - reporter kulturalny regionalnej telewizji, twórca form wizualnych - clipów poetyckich.

Spotkanie odbędzie się 31 maja, o godzinie 18.30 w Domu Kultury Włókniarzy przy ul. 1 Maja 12.

lik / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Miejski Dom Kultury w Bielsku-Białej" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Miejski Dom Kultury w Bielsku-Białej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Miejski Dom Kultury w Bielsku-Białej" podaj