Rozrywka

  • 23 maja 2014
  • 29 maja 2014
  • wyświetleń: 6074

Narodowy Włoski Cyrk Medrano

Za nami:

Z atrakcyjnym programem do Bielska zawita Narodowy Włoski Cyrk Medrano.

Cyrk Medrano prowadzony jest przez rodzinę Casartelli - jedną z najbardziej znanych w Europie dynastji cyrkowych, zdobywców 2 Złotych Clownów na Międzynarodowym Festiwalu Sztuki Cyrkowej w Monte Carlo. Jest to najbardziej prestiżowy festiwal w świecie cyrku, gdzie nagradzani są tylko najlepsi artyści, a patronat nad nim zawsze obejmuje Książe Monaco - najpierw Książe Rainer III, a po jego śmierci Książe Albert i Księżniczka Stefania.

Cyrk Medrano jest jednym z największych cyrków w Europie. Program crku jest na najwyższym poziomie światowym - przepiękne stroje, wspaniała muzyka i choreografia, estetyka.

cyrk medrano1


W programie będzie można zobaczyć brazylijskich akrobatów na motorach w kuli śmierci, pokazy słoni indyjskich i afrykańskich, żyrafy, watusi, konie, wielbłądy, lamy, kangury, strusie oraz akrobacje pod kopułą cyrku, ekwilibrystów, akrobatów i zabawnych komików.

Największym aplauzem widowni cieszy się "Baśn o Alladynie" - cyrkowa inscenizacja opowieści o Alladynie z udziałem artystów, zwierząt egzotycznych, tancerzy, z przepiękną muzyką, kolorowymi kostiumami i grą świateł.

cyrk medrano2Ceny biletów są zróżnicowane w zależności od miejsca na widowni: od 40 zł do 80 zł (dorośli), od 12 zł do 40 zł (dzieci).

Widowisko cyrkowe będzie można zobaczyć 27 maja, 28 maja i 29 maja o godzinie o godzinie 18.00.

Cyrk będzie zlokalizowany w Bielsku-Białej przy ul. Cieszyńskiej (Lotnisko Aeroklubu).

lik / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.