Rozrywka

  • 14 maja 2014
  • 29 maja 2014
  • wyświetleń: 1906

Konkurs fotograficzny "Migawka"

Młodzieżowa Rada Miasta zaprasza do udziału w X edycji Konkursu fotograficznego "Migawka".

Uczestnikami "Migawki" mogą być osoby które nie ukończyły 25 roku życia i nie zajmują się fotografią zawodowo.

Nadesłane prace których format powinien wynosić 15 cm na 21 cm będą oceniane w pięciu kategoriach: sztuka uliczna, kontrasty, absurdy i emocje. Każdy z uczestników może przysłać do pięciu zdjęć w danej kategorii. Prace można nadsyłać do 31 maja.

Obróbka zdjęć przesłanych na konkurs może polegać jedynie na rozjaśnianiu, kontrastowaniu oraz redukcji koloru. Wszelkie inne ingerencje a zwłaszcza fotomontaż są niedopuszczalne.

Każde zdjęcie powinno zostać opisane z tyłu. Opis powinien zawierać imię i nazwisko uczestnika oraz nazwę kategorii. Opisane prace powinny być włożone do jednej koperty i złożone w Urzędzie Miejskim w Bielsku-Białej (Plac Ratuszowy 1, I piętro, pokój 52, nr tel. 33/497 1460) z dopiskiem "Migawka 2014" (lub wysłane pocztą).

W kopercie oprócz opisanych zdjęć powinien znaleźć się formularz zgłoszeniowy zawierający: imię, nazwisko, rok urodzenia, miejsce zamieszkania, telefon kontaktowy i/lub mail, szkoła (podanie szkoły nie jest obowiązkowe).

O Wynikach konkursu zadecyduje jury w składzie: Jan Dzida- Przewodniczący Komisji Edukacji i Kultury Rady Miejskiej, Andrzej Baturo- Fotograf, Joanna Chudy- Fotograf, Lucjusz Cykarski- Fotograf, Karolina Korzeniowska- Delegatka Młodzieżowej Rady Miasta, Wojciech Wrona- Delegat Młodzieżowej Rady Miasta oraz Sebastian Wójcik- Delegat Młodzieżowej Rady Miasta.

Uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się podczas VIII sesji Młodzieżowej Rady Miasta Bielska-Białej, 10 czerwca 2014 r. o godz. 10.00 w Sali Sesyjnej bielskiego Ratusza.

lik / bielsko.info

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.