bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Rozrywka

  • 8 kwietnia 2014
  • 11 kwietnia 2014
  • wyświetleń: 2432

Bab­skie Kino Ambitne: Erika Lust

Za nami:

11 kwietnia, Bab­skie Biel­sko i Kobi­eta Szczęśliwa zapraszają na pier­wszy, zamknięty pokaz filmów Eriki Lust, w ramach cyklu „Bab­skie Kino Ambitne”.

W opozy­cji do inwazji kiep­s­kich komedii roman­ty­cznych i melo­dra­matów powstaje projekt „Bab­skie Kino Ambitne” - cyk­liczne spotka­nia, pod­czas których odbędą się pokazy filmów wartych uwagi, intrygu­jących i porusza­jących ważne tem­aty.

Podczas pierwszego spotkania odbędzie się pokaz filmów Eriki Lust.

babskie kino ambitne


Erika Lust jest szwedzką reży­serką i pis­arką tworzącą obrazy zmysłowe, wpa­sowu­jące się w kobiecą este­tykę i fan­tazje. Jest autorką pop­u­larnego bloga, gdzie kobi­ety piszą o swoich fan­taz­jach sek­su­al­nych, snach eroty­cznych i oczeki­wa­ni­ach intym­nych. Na ich pod­stawie Erika Lust stworzyła niezwykłe, pełne namięt­ności i zmysłowości filmy eroty­czne dla kobiet.

Pokaz filmu odbędzie się przy ul. 11 Listopada 10, I piętro, Bielsko-​Biała. Bilet wstępu - 20 zł (w cenie niespodzianki). Obow­iązują wcześniejsze zapisy na adres e-​mail: redakcja@​babskiebielsko.​pl .

lik / bielsko.info, źródło: babskiebielsko.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.