Rozrywka

  • 29 marca 2014
  • 24 sierpnia 2014
  • wyświetleń: 13126

Afromental na Pożegnaniu Lata

W sobotni wieczór tereny obok Hali pod Dębowcem wypełniły tłumy bielszczan przybyłych na koncert zespołu Afromental. Gwiazdy z Olsztyna po raz pierwszy wystąpiły w Bielsku-Białej nie zawodząc oczekiwań publiczności.

Na bielskiej scenie można było usłyszeć utwory z dwóch ostatnich płyt. Nie zabrakło również basowych solówek czy pamiątek w postaci perkusyjnej pałeczki oraz ręczników używanych przez członków formacji, którzy w trakcie występu rzucili je na ręce fanów.

Koncert Afromental w Bielsku - 23.08.2014 · fot. KO / bielsko.info


Wyjątkowość muzycznego wydarzenia podkreślił fakt, iż w tym roku grupa obchodzi dziesięciolecie istnienia. Z tej okazji powstaje specjalny materiał filmowy dokumentujący początki i przebieg jej dokonań. Ponadto Afromental pracuje nad nowym krążkiem, a jesienią planuje trasę koncertową po całej Polsce.

To jednak nie koniec atrakcji czekających w ten weekend na mieszkańców naszego miasta. Już dziś o godzinie 18.00 pod Dębowcem wystąpi Andrzej Piaseczny.

KO / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.