bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Rozrywka

  • 21 marca 2014
  • 23 marca 2014
  • wyświetleń: 1616

Dni Piękna w Sarnim Stoku

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sarni Stok" podaj

Za nami:

Porady kosmetyczne, bezpłatny makijaż, zakupy ze stylistką i porady trenerów fitness - to tylko niektóre z atrakcji Dni Piękna, które odbędą się w Centrum Handlowym Sarni Stok w dniach od 21 do 23 marca.

Przez 3 dni, w specjalnie zaaranżowanej strefie, klientki CH Sarni Stok będą mogły skorzystać m.in. z bezpłatnych porad i usług makijażystek Perfumerii Douglas oraz za pomocą specjalnego programu komputerowego, dobrać fryzurę do kształtu twarzy.

Braffiterki ze sklepy Marilyn pomogą dobrać odpowiedni rozmiar biustonosza i pokażą jak go zakładać, by uwydatnić walory figury.

Trenerzy Matrix Fitness Center doradzą jak poprawić kondycję po zimowym leniuchowaniu oraz pokażą zalety nowoczesnego sprzętu do ćwiczeń, dostępnego w klubie fitness w CH Sarni Stok. Będzie też można wypróbować shake’i i napoje dla sportowców.

dni piękna, sarni stok


W strefie mody porad klientom będzie udzielać stylistka, która podpowie jak dobierać kolory, wzory i kroje ubrań, by podkreślić atuty i ukryć mankamenty sylwetki. Na najbliższe warsztaty stylistka przygotowała pokaz wiązania chust wiosenno - letnich.

Stylistka CH Sarni Stok będzie również towarzyszyć podczas zakupów, doradzając najlepszy wybór czy dobierając pozostałe elementy garderoby i dodatki. Aby skorzystać z usług stylistki i nie martwić się o jej dostępność, można dokonać wcześniejszej rejestracji terminu poprzez kalendarz online na stronie internetowej sarnistok.pl/dnipiekna

Z bezpłatnych porad i usług będzie można skorzystać w CH Sarni Stok od piątku do niedzieli w godzinach od 11.00 do 18.00. Impreza odbędzie się na placu w głównym wejściu do centrum.

Terminy kolejnych Dni Piękna w 2014 roku: 25 - 27 kwietnia, 23 - 25 maja, 20 - 22 czerwca, 25 - 27 lipca, 29 - 31 sierpnia, 19 - 21 września, 24 - 26 października, 21 - 23 listopada, 27 - 31 grudnia.

lik / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Sarni Stok

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sarni Stok" podaj