bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Rozrywka

  • 21 marca 2014
  • 23 marca 2014
  • wyświetleń: 1683

Salon Poezji: Wszystkiego Dobrego

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "BWA" podaj

Za nami:

W najbliższą niedzielę (23 marca) w Galerii Bielskiej BWA odbędzie się 74. Bielska Edycja Krakowskiego Salonu Poezji. Gościem spotkania będzie zespół Wszystkiego Dobrego.

Zespół istnieje od maja 2013 roku. Jego członkowie pochodzą z Tarnowskich Gór oraz Bytomia. Założycielem oraz autorem muzyki jest Jacek Swoboda. Wszystkiego Dobrego ma w swoim repertuarze piosenki do wierszy Księdza Jana Twardowskiego.

Wszystkiego Dobrego gra w składzie: Alicja Czura-Musialik - śpiew, Radek Mikołajczyk - altówka, Wojciech Nędza - gitara basowa oraz Jacek Swoboda - gitara akustyczna i wokal.

Początek o godzinie 11.00 (galeryjny klub Aquarium).

Wstęp wolny.

--------------

Organizowany od 2002 roku Krakowski Salon Poezji, to inicjatywa Anny Dymnej. W niedzielne przedpołudnia aktorzy czytali swoje ulubione wiersze. Słowom towarzyszyła muzyka na żywo w wykonaniu wybitnych instrumentalistów. Z publicznością spotykali się aktorzy teatrów krakowskich i goście zapraszani z innych miast.

Z czasem Salony tworzone były w innych miastach Polski. Dzięki inicjatywie Centrum Sztuki Kontrast od 2006 roku Bielska Edycja Krakowskiego Salonu Poezji była organizowana w Muzeum w Bielsku-Białej. Od stycznia 2013 roku bielski Salon Poezji organizowany jest w Galerii Bielskiej BWA.

lik / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

BWA

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "BWA" podaj