bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Rozrywka

  • 6 marca 2014
  • 7 marca 2014
  • wyświetleń: 1345

Spotkanie z Witoldem Gadowskim

Za nami:

Dom Kultury w Lipniku zaprasza 7 marca o godz. 17.00 na spotkanie z dziennikarzem, poetą pisarzem Witoldem Gadowskim. Pisarz będzie promował swoją twórczość, a jego motto to "Pisałem „Smak” szczerą nutą, wszystkiego sam dotknąłem, wszędzie byłem, wszystko sprawdziłem…"

Witold Gadowski jest laureatem nagrody Grand Press 2004 w kategorii dziennikarstwo śledcze w 2006 roku (wraz z Przemysławem Wojciechowskim) nominowany do nagrody imienia Andrzeja Wojciechowskiego.

Laureat nagrody "Watergate", przyznawanej przez Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich w dziedzinie dziennikarstwa śledczego.
W 2009 roku wraz z Przemysławem Wojciechowskim zdobywca Grand Prix na III Przeglądzie Telewizyjnych Reportaży Śledczych i Interwencyjnych "Ukryta Kamera" w Łodzi. Laureat nagrody na przeglądzie „Bazar” w Poznaniu, laureat nagrody Dziennikarzy Małopolski za dziennikarstwo śledcze (obydwie nagrody wraz z Przemysławem Wojciechowskim).

Wykładowca reportażu na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II, dawniej Papieskiej Akademii Teologicznej w Krakowie na kierunku dziennikarstwo i komunikacja społeczna.

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.