Rozrywka
- 5 marca 2014
- 9 marca 2014
- wyświetleń: 1328
Koncert Pieśni Pasyjnej
Za nami:
9 marca (niedziela) w Kościele NMP Królowej Polski w Bielsku-Białej, odbędzie się Koncert Pieśni Pasyjnej.
Wystąpi Chór "Kolejarz" z Tarnowskich Gór pod dyrekcją Izabeli Lysik-Różańskiej.
Koncert odbędzie się pod patronatem Wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej w Bielsku-Białej - Przemysława Drabka.
Początek o godzinie 19.30 (Kościół Parafialny NMP Królowej Polski, ul. NMP Królowej Polski 15).
Wstęp wolny.
Koncert odbędzie się pod patronatem Wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej w Bielsku-Białej - Przemysława Drabka.
Początek o godzinie 19.30 (Kościół Parafialny NMP Królowej Polski, ul. NMP Królowej Polski 15).
Wstęp wolny.
ZOBACZ TAKŻE
Cavatina Philharmonic Orchestra z koncertem „Zakończenie sezonu w wielkim stylu”
20 czerwca"Lato z Radiem i Telewizją Polską". Doda, Michał Szpak i Maryla Rodowicz wystąpią w Bielsku-Białej
8 marcaVarius Manx i Kasia Stankiewicz - Super Ego Tour w Cavatina Hall
Gorący temat[ZDJĘCIA] Tak bawiło się Podbeskidzie! Tłumy na Juwenaliach 2026
Gorący temat[FOTO] Za nami Cavatina Guitar Festival. Plejada gwiazd na scenach i pełny sukces imprezy
20 styczniaDon Vasyl z Zespołem - Koncert z okazji Dnia Babci i Dziadka w Bielskim Centrum Kultury
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.







