bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Rozrywka

  • 5 marca 2014
  • 19 maja 2014
  • wyświetleń: 5737

Neo Fashion Jamboree - zdjęcia

W dniach 16-18 maja odbyła się kolejna, trzecia edycja Neo Fashion Jamboree. Festiwal współorganizowany z Muzeum Historycznym w Bielsku-Białej wyjątkowo był połączony z ogólnopolską Nocą Muzeów.

Neo Fashion Jamboree to nie tylko pokazy mody, ale również warsztaty, wystawy i konkursy, które dają możliwość rozwoju początkującym i nieznanym artystom z różnych dziedzin, m.in: projektantom, grafikom, fotografikom czy stylistom.

Neo Fashion Jamboree 2014 · fot. Gekon


Od pierwszej edycji Festiwalu, organizatorzy - Fundacja Play4designe i agencja Korporacja Stylu, stawiają na edukację zarówno artystyczną jak i biznesową, do której odwołuje się tegoroczne hasło przewodnie: "Future Prosperity".

Podczas tegorocznej edycji odbyły się m.in. warsztaty z przygotowania portfolio i promocji w social media, rysunku modowego, pokazy mody, wystawy, prezentacje filmów i happeningi.

Organizatorzy zaprosili do współpracy projektantów, osoby związane ze światowymi luksusowymi markami w dziedzinie marketingu i PR-u oraz rozpoznawalne nazwiska w dziedzinie fotografii, filmu czy Visual Merchandisingu.

Festiwal został zorganizowany w przestrzeni Muzeum Historycznego w Bielsku-Białej - Zamku Książąt Sułkowskich oraz Starej Fabryce.

lik / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.