bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Rozrywka

  • 3 marca 2014
  • 7 marca 2014
  • wyświetleń: 2250

Nocny Maraton Filmowy z "300"

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj

Za nami:

7 marca (piątek) kino Helios zaprasza na "Maraton 300". Tym razem organizatorzy zapraszają do starożytnej Grecji, widzianej oczami Franka Millera. Będzie można zobaczyć film "300" i premierowo "300: Początek Imperium 3D".

"300 Spartan" - to pełna energii i tragizmu opowieść o bitwie pod Termopilami, podczas której król Spartan Leonidas wraz z trzystoma wojownikami stawił czoła ogromnej armii perskiej pod wodzą króla Kserksesa. Spartanie walczyli do ostatniego wojownika, a ich odwaga i męstwo stały się wzorem dla wszystkich Greków, inspirując ich do zjednoczenia się i wspólnego odparcia Persów, a także wlewając w nich ducha demokracji. "300 Spartan" to epicki obraz o odwadze, namiętności, umiłowaniu wolności oraz poświęceniu, które kierowały czynami bohaterskich spartańskich wojowników podczas jednej z najsłynniejszych bitew w historii świata.

"300: Początek Imperium" - grecki przywódca, Temistokles, walczy z inwazją potężnej armii perskiej, na czele której stoi Kserkses. Film w wersji 3D z napisami.

Start 7 marca o godzinie 23.30. Meta - 8 marca o godzinie 5.00.

helios, 300


Ceny biletów:
- 28 zł (bilet specjalny - cena obowiązuje w zamian za bilet z któregoś z poprzednich Nocnych Maratonów Filmowych, bilet dostępny tylko w kasie kina)
- 30 zł (bilet ulgowy)
- 33 zł (bilet normalny).

Do każdego biletu na Nocny Maraton Filmowy w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie Nocnego Maratony Filmowego.

Bilety do nabycia w kasach i na stronie internetowej kina. Kino nie prowadzi rezerwacji telefonicznej i internetowej.

Konkurs

lik / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kino Helios

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj